Közelíti a tíz százalékot az építőipari visszaesés
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA KSH szerdai adatai szerint 8,4 százalékkal csökkent az építőipari termelés áprilisban az előző év azonos időszakához viszonyítva. Idén az év első négy hónapjában az építőipari termelés 5,7 százalékkal kisebb volt az egy évvel korábbinál. A KSH friss jelentése az építőipar újabb gyászos hónapjáról számol be, amit a kormány nemrégiben bejelentett intézkedései csak fokoznak – mondta Mádi László fideszes politikus.• Nyilvánosságra hozzák az építőipar teljesítményének adatait
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!