Ötvenhárom diákot vizsgálnak új típusú influenzával Romániában

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Ötvenhárom diákot vizsgálnak az új típusú influenza gyanújával a kelet-romániai Jászvásárban (Iasi). A jászvásári járványkórházba korábban két brit diákot utaltak be, miután influenzás tüneteket észleltek náluk. Bebizonyosodott, hogy a Romániába nyári táborozásra érkezett 16 és 19 éves fiatal szervezetét az új vírus fertőzte meg. • Új influenza: újabb öt beteg Szerbiában • Iránban és Tunéziában is megjelent az új influenza• Új-Zélandon terjed az új influenza • Új influenza: karanténban egy spanyol hajó • Már hét újinfluenzás beteg van Magyarországon

MNO
2009. 06. 29. 18:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.