Pilhál György: Most éppen jogi vezető

MNO
2009. 06. 17. 6:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Pilhál György: A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete (PSZÁF) jogi vezetőjévé avatta Kondorosi Ferencet, mintegy jelezve, hogy Ferenc végtelenül sokoldalú ember, aki vitte már a KISZ és az MSZP zászlaját, volt igazságügyi államtitkár is, noha nincs jogi szakvizsgája. Miként lehet ebben az országban jogi igazgató, sőt a jogi szakvizsgabizottság elnöke, akinek nincs jogi szakvizsgája? (Kinevezésekor egyébként Gyurcsány Ferenc volt a nemzetvezető, kettejük között sok az azonosság, szellemiségük hasonló.)

(Magyar Nemzet, 2009. június 17.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.