Uniós országok tartós jogot kérnek a GMO tilalmára
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetAz Európai Unió jogszabály-módosításának lehetőségét vetette fel tíz tagország annak érdekében, hogy nemzeti döntés alapján tartósan tilthassa vagy korlátozhassa a génkezelt növények (GMO) köztermesztését. A felvetést – amelyhez Ausztria, Bulgária, Ciprus, Görögország, Írország, Lettország, Litvánia, Málta és Szlovénia mellett Magyarország is csatlakozott – várhatóan az uniós környezetvédelmi miniszterek is megvitatják csütörtöki luxembourgi találkozójukon.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!