Halálra ítélhetik kémkedésért

Halálra ítélhetik az Izraelnek kémkedő tudóst. A NASA-nál és a Fehér Házban is dolgozó 52 éves férfit azzal vádolják, hogy kétmillió dollárért adott volna át titkos iratokat a zsidó államnak.

MNO
2009. 10. 30. 12:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A férfit két hete tartóztatták le, miután egy magát izraeli tisztségviselőnek nevező FBI-ügynöknek titkos információkat adott át. Az amerikai hatóságok szerint a tudós kétmillió dollárt, új személyazonosságot, valamint egy külföldi útlevelet kért, az FBI-ügynöktől előlegként 11 ezer dollárt vett át a bizalmas információkért.

(hírTV)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.