A gárdisták után a rendőrökre is rátámadtak a helyiek
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA sárbogárdi rendőrök csütörtökön állították elő azt a hat személyt, akik azzal az október 10-i kálozi csoportos garázdasággal gyanúsíthatók, amiben a sértettek magyar gárdisták voltak. A gyanúsítottak előállításakor a hat fő egyike a rendőrökre támadt. Ellene hivatalos személy elleni erőszak miatt feljelentés készült. A hat gyanúsított közül hárman egy szeptember végén történt betöréssel is gyanúsíthatók. Közülük kettőt és egyikük édesanyját a nyomozók őrizetbe vették.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!