Baka F. Zoltán: Repedések

MNO
2009. 11. 04. 8:17
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Baka F. Zoltán: Az idei költségvetésen szaporodnak a repedések, s a lyukak ott keletkeznek, ahol a beavatkozásra kevés a kormány mozgástere. A krízisbe belerokkant cégek nem tudnak annyi adót fizetni, amennyire a büdzsének szüksége lenne, a leépítésektől rettegő, ezért bérük egy részéről inkább lemondó emberek pedig nem tesznek annyi árut a kosárba, amennyi után a költségvetésben előírt áfa befolyna az adóhivatalhoz.

A teljes cikket itt olvashatja.

(Népszabadság, 2009. november 4.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.