Csatornában találtak a köröstarcsai asszony holttestére

Nagy valószínűséggel vízbe fulladt az a 46 éves nő, akit a rendőrség napok óta keres eltűnés miatt.

MNO
2009. 11. 09. 19:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A köröstarcsai Lukucz Ibolya november 4-én éjszaka ment el otthonról, azóta nem látták. Szombaton megtalálták a kerékpárját, végül hétfő délután Mezőberény és Köröstarcsa között egy csatornában találták meg a holttestét.

A hírt megerősítette Albert István, a megyei főkapitányság sajtóreferense is, aki hozzátette: a nyomozás eddigi adatai szerint nem történt bűncselekmény, az ügyben államigazgatási eljárás folyik.

(beol.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.