Kazánrobbanás és mentőhelikopter Vereben

Két ember égési sérüléseket szenvedett vasárnap kora délután a Fejér megyei Vereben, amikor felrobbant egy kazán egy lakóházban; a sérültekért mentőhelikopter indult.

MNO
2009. 11. 29. 13:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Petőfi utcai házban az elsődleges információk szerint egy vegyes tüzelésű kazán oldala repedt szét. A tűzoltók az izzó salakot kiszedték a kazánból, a lakóépületben tűz nem volt, a ház más része nem károsodott – közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletvezetője. Udvardi János polgári védelmi főhadnagy elmondta: a mentősök jelenleg azon dolgoznak, hogy a sérülteket szállítható állapotba hozhassák, a sérültekért mentőhelikopter indult. Az Országos Mentőszolgálat Fejér megyei mentésirányítója a sérültek állapotáról későbbre ígért tájékoztatást.

(mti)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.