Őrizetben a nagycenki patikatolvaj

Őrizetbe vette a rendőrség azt a férfit, aki ittas állapotban betört a nagycenki patikába és egyebek mellett több mint 30 ampulla új influenza elleni oltóanyagot lopott – közölte a rendőrség az MTI-vel szombaton.

MNO
2009. 11. 07. 13:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 30 éves helybeli elkövető péntekre virradóra felfeszítette a gyógyszertár hátsó ajtaját, s a keze ügyébe kerülő tárgyakat, a H1N1 elleni oltóanyagon kívül laptopot, gyógyászati segédeszközöket és 30 ezer forint készpénzt vitt magával – mondta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

A gyógyszertári betörés előtt a tettes a helyi italmérőkben nem keveset fogyasztott – tette hozzá Kálmán Gabriella. A férfi beismerte tettét. Az ügyben a Soproni Rendőrkapitányság vagyon elleni bűncselekmény gyanújával folytatja a nyomozást, és kezdeményezte a gyanúsított előzetes letartóztatását. A patikából eltűnt értékeket még keresi a rendőrség.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.