Pozitívan kezdett Nyugat-Európa

Emelkedéssel kezdtek szerdán a vezető nyugat-európai értéktőzsdék. A londoni tőzsde FTSE-100-as mutatója a keddi záráshoz képest 0,56 százalékkal, a frankfurti DAX-30 0,36 százalékkal, a párizsi CAC-40 0,84 százalékkal erősödött nyitáskor.

MNO
2009. 11. 04. 8:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kedden az FTSE-100 indexe 5.043,86 ponton zárt, 60,64 ponttal, 1,19 százalékkal csökkent. A DAX-30 index 5.364,07 ponton, 66,75 ponttal, 1,23 százalékkal alacsonyabban végzett. A CAC-40 index 3.590,66 ponton, 48,80 ponttal, 1,34 százalékkal alacsonyabban zárt.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.