A GYSEV-nél már új tarifák vannak

Változnak hétfőtől a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút (GYSEV) helyközi tarifái – közölte a társaság csütörtökön közleményben.

MNO
2010. 01. 28. 11:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A menetjegyek átlagosan 15 százalékkal, míg a bérletek átlagosan 10 százalékkal drágulnak – írják, jelezve, hogy március elsejével bevezetik a regisztrációs jegyet, amelynek megváltása ekkortól minden díjmentes vasúti utazásra jogosult számára kötelező lesz.

A 6 évnél fiatalabbak, a 65 évnél idősebbek, valamint a vasutasok a jegypénztárakban válthatják meg „az utazási szokások felmérésére szolgáló” jegyeiket, ahol erre nincsen mód, ott már a szerelvényen, a jegyvizsgálótól kérhetnek ilyet.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.