A Real Madridban már nem lehetne primadonna

Arjen Robben marasztalja Franck Ribéryt a Bayern Münchennél, nem szeretné, ha a francia ugyanabba a csapdába esne, amelybe egyszer ő már beleesett. A holland szélső szerint játszótársa a Real Madridban már nem lehetne primadonna, a bajoroknál viszont az.

MNO
2010. 01. 21. 11:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Bayern szurkolói számára rendkívül kevésszer adatott meg a szezonban, hogy együtt láthassák a pályán a csapat két cselkirályát, Franck Ribéryt és Arjen Robbent. Utóbbi szerint meg kellene találni a módját annak, hogy a francia klasszis Münchenben maradhasson.

„Nagyon remélem, hogy nem igazol el. A Bayernnél ő a nagy sztár, kivételes bánásmódban részesül. A Realnál csak egy lenne a sok közül. Továbbá azt is figyelembe vehetné, hogy nincs olyan nagy különbség a két egyesület között, elvégre európai élklubokról beszélünk” – nyilatkozta Robben a Bild német napilapnak.

A holland talán tudja, miről beszél, a nyáron éppen a Realtól ebrudalták ki, húsz millió euró fejében szerződtette a Bayern.

„Az elmúlt napokban nagyon odafigyeltem Franckra. Állandóan valami sérüléssel bajlódott, de végre újra örömét leli a futballban. Látszik, hogy ismét élvezi, amit csinál”.

Ribéry azonban hamarosan jobbnál jobb ajánlatok közül válogathat, legkitartóbb kérője pedig a hírek szerint éppen a királyi gárda.

(sporthirado.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.