Beverte a fejét és életét vesztette

Elesett, beverte a fejét és életét vesztette egy férfi a vasúti sínek mentén Kistelek és Szatymaz között – tájékoztatta a rendőrség az MTI-t szerdán.

MNO
2010. 01. 13. 10:54
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A nyomozó hatóság adatai szerint a 68 éves férfi a vonatról Kisteleken leszállva a sínek mentén indult haza kedd este, feltehetőleg megbotlott a síntalpakban és beverte a fejét egy sínrögzítő csavarba – mondta Tuczakov Szilvána, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Amikor a következő vonat érkezett, annak vezetője közvetlenül a sínpár mellett egy mozdulatlan emberre lett figyelmes, azonnal vészfékezett, azonban már nem tudott időben megállni. A kiérkező mentők már csak a halál beálltát tudták megállapítani – közölte az őrnagy. Hozzátette: a rendőrség csak a szakértői vizsgálat után tudja megállapítani, hogy a férfi már holtan feküdt a sínek mellett, vagy a gázolás következtében vesztette életét.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.