Felakasztotta és még főbe is lőtte magát

Felakasztotta és közben disznóölő pisztollyal főbe is lőtte magát a házában az a 35 éves férfi a poprádi járásbeli Tapolykomlóson, aki szombaton a faluban minden valószínűség szerint megölt egy nálánál egy évvel fiatalabb ásgúti férfit.

MNO
2010. 01. 18. 20:15
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az áldozat holttestét a helyi vendéglő mögötti bozótosba rejtette. Az esetről névtelen bejelentés érkezett a rendőrséghez – közölte vasárnap az eperjesi kerületi főkapitányság.

(ujszo.com)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.