Az al-Jazeera által közölt, újonnan rögzített felvételen Bin Laden arról beszél, hogy az Egyesült Államok soha nem élhet békében addig, amíg nincs béke Palesztinában. Egyelőre nem nyert megerősítést a felvétel eredetisége.
Az üzenet szerint az al-Kaida állt a december 25-i merényletkísérlet mögött, amikor egy utas megpróbált felrobbantani egy utasszállító gépet az Egyesült Államokban. Az üzenet úgy fogalmaz, hogy „Oszamától Obamának” szól. Úgy fogalmaz: nem fair, hogy az amerikaiak élvezik a biztonságos életet, miközben „testvéreink Gázában súlyosan szenvednek”.
(BBC)
Arne Slot lesújtó hírt közölt Liverpool sérültjeiről, Wirtz állapotára is egyértelmű választ adott















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!