Az 55 éves pósteleki nő a nyílt sínpályán gyalogolt, amikor a vonat elgázolta. A vonatvezető beszámolója szerint hiába dudált, amikor észlelte a nőt, már nem bírt időben megállni. Karsay Kornél elmondta: a nehezen megközelíthető helyszín miatt, miután sikerült a nő állapotát stabilizálni, a sérültet vonatra tették, és csak a kaposmérői vasútállomásra való beszállítása után tudták mentőautóval kórházba szállítani.
A sérült azonban a kórházban szombat délután elhunyt – közölte utóbb. A baleset miatt az érintett vasútvonalon délelőtt mintegy egy órán át állt a vonatközlekedés.
(MTI)
Kreml: Moszkva a Miamiban folytatott tárgyalások nyomán meg tudja fogalmazni álláspontját















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!