Pedig erősködött az AC Milan ex-főnöke, hogy nincs szüksége erősítésre, a mostani keret is elég erősnek tűnik. Sőt, még a pucérkodást is megelőlegezte, de úgy tűnik, kissé felelőtlen volt. Nagy kérdés, mit tesz majd Ancelotti, ha a Chelsea vezetősége megegyezik a Vfl Wolfsburggal?
Az angol média szombaton ugyanis arról számolt be, hogy a Milan által is megkörnyékezett Dzeko elnyerte a Chelsea-edző tetszését és arra kérte főnökeit, tegyenek meg mindent a bosnyák támaó megszerzéséért. Dzekóért 36 millió fontot fizetne a londoni elitklub, ez elutasíthatatlan ajánlatnak tűnik.
A milánóiak nem versenyezhetnek a Chelsea-vel, ezért kevesebb pénzt, de valamelyik futballistájuk játékjogát is beígérnék. Sőt, akár még a Manchester United is színre léphet, de a klub pénzügyi problémái miatt erre egyre kevesebb az esély.
A 23 éves Edin Dzeko a legutóbbi szezonban 26 góllal segítette a bajnoki címet elnyerő Wolfsburgot, a válogatottban 23 találkozón 14 alkalommal volt eredményes. Rajta kívül még Vincenzo Iaquinta (Juventus) és Giampaolo Pazzini (Sampdoria) szerepel a Chelsea kívánságlistáján. Pedig már most is elképesztően erős a londoniak támadósora, Didier Drogba, Nicolas Anelka, Salomon Kalou, Daniel Sturridge, Gaël Kakuta és Fabio Borini tagja a felnőtt keretnek.
(sporthirado.hu)
Kapu Tibor: A csapat szíve én voltam















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!