Mobilon értesült a betörésről

Egy taktaszadi élelmiszerbolt riasztója éjszaka értesítette mobiltelefonján keresztül a tulajdonost, hogy betörtek a boltjába. Egy tekercs toalett papír és két flakon légfrissítő és némi alkohol tűnt el, a tolvajokat még aznap elfogták a rendőrök.

MNO
2010. 01. 24. 12:21
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A napokban, a bolt tulajdonosának mobiltelefonjára érkezett riasztó jelzés szerint betörtek az üzletébe. Azonnal értesítette a rendőrséget. A Taktaharkányi Rendőrőrs járőrei a helyszínen már csak a bűncselekmény tényét tudták regisztrálni. Azonban a forrónyomos intézkedéseknek köszönhetően a rendőrök igazoltattak egy 17 éves helyi fiatalembert, aki elszámoltatásakor a nyomozóknak beismerte, hogy korábban ő és társai törtek be a kis boltba. Társait nem sokkal később fogták el a rendőrök. A Szerencsi Rendőrkapitányság lopás vétségének elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a 17, a 19 és a 20 éves férfiakkal szemben.


(boon.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.