Mint nyilván Ön is tudja, néhány napja egy jogerős bírósági ítélet nyomán végleg bebizonyosodott, amit az őszödi beszéd nyilvánosságra kerülése óta az egész ország tudott: egyes vezető politikusok tudatosan tévesztették meg a magyar embereket az elmúlt évek során. Gyurcsány Ferenc és Veres János felelőssége a hamis adatok közlésében és a valós adatok eltitkolásában nem vitatható, hiszen arról Gyurcsány Ferenc az őszödi beszédben hosszasan beszélt, feltárva a részleteket és Veres Jánosnak az ügyben játszott szerepét. Felelősségüket súlyosbítja, hogy mindezt a legmagasabb pozíciókban, miniszterelnökként illetve pénzügyminiszterként tették, és ezáltal óriási károkat okoztak az országnak.
Magyarország változást akar. Új korszakot, amelyben nem folytatódhat, nem ismétlődhet meg az, ami sajnos az elmúlt években bevett gyakorlattá vált. A megújulás első számú feltétele, hogy akikről bebizonyosodott, hogy felelősek az ország mai helyzetéért, ne juthassanak be a parlamentbe pártlistáról, ne bújhassanak a mentelmi jog mögé a felelősségre vonás elől, hiszen éppen ők a legfőbb akadályai annak, hogy a megalakuló új országgyűlésben a pártok fontos nemzeti kérdésekben megegyezésre juthassanak. A változás, a jövő új politikai légköre érdekében mindenkinek, az országnak és minden politikai pártnak jobb, ha ilyen személyek nem rontják a magyar országgyűlés és a magyar politika hitelét. Nyilvánvalóan Önnek sem lehet érdeke közösséget vállalni a Gyurcsány-korszak visszaéléseivel, hazugságaival és adathamisításaival.
Ezért tisztelettel arra kérjük, hogy pártjának listavezetőjeként és miniszterelnök-jelöltjeként kezdeményezze az említett két politikus törlését az MSZP országos listájáról. Kérjük, ne tegyék lehetővé, hogy Gyurcsány Ferenc és Veres János a felelősségre vonás elől a mentelmi jog mögé bújjanak. Tegyünk meg mindent annak érdekében, hogy helyreállítsuk a politika iránti bizalmat Magyarországon.
Előre is köszönöm felelősségteljes együttműködését.
A Fidesz elnöksége nevében: Navracsics Tibor frakcióvezető
A magyargyűlölő román klubelnök rátámadt Kovács István játékvezetőre a rangadó után















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!