Élő rádióadásban lőtték agyon a rendőrt

Brazíliában élő rádióadásban nyilatkozott a közbiztonság helyzetéről egy rendőr, amikor a nyílt utcán agyonlőtték. Az eset a kelet-brazíliai Bahia szövetségi államban történt.

MNO
2010. 05. 27. 6:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőr az autójában ült a feleségével, és a mobiltelefonján keresztül adott interjút, amikor a lövések eldördültek. A riporter adásban maradva riasztotta a rendőrséget.

(MR)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.