Megkezdődött Varga tárgyalása: tagadásban az ügyész

Jobbára tagadta bűnösségét a korrupciós bűncselekményekkel megvádolt egykori ügyész, ügyészségi szóvivő, Varga Gergely a Fővárosi Bíróságon hétfőn megkezdődött büntetőperében. • Hétfőn kezdődik a vesztegetéssel vádolt ügyész büntetőpere

MNO
2010. 06. 14. 10:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Varga Gergelyt tucatnyi bűncselekménnyel vádolta meg a Központi Nyomozó Főügyészség, egyebek mellett minősített vesztegetéssel, hivatali visszaéléssel, bűnpártolással és sikkasztással.

A nyolc hónapja előzetes letartóztatásban lévő volt ügyészt bilincsben vezették a hétfői tárgyalásra, amely délután tanúk meghallgatásával folytatódik. Az ügyben akár már a nyári ítélkezési szünet előtt elsőfokú ítéletet hirdethet a Fővárosi Bíróság.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.