„Az izraeli hadsereget egyszerűen nem érdekli a civilek élete”

Szabadon engedték Tom Hurndall gyilkosát – írja a The Guardian. A brit emberjogi aktivistát egy izraeli katona lőtte le Gázában, amikor az éppen palesztin iskolásokat igyekezett átkísérni az utca másik oldalára. Túl van első kampánybeszédén Dél-Karolina munkanélküli szenátorjelöltje, Alvin Greene – írja az AP. Az előválasztásokat mindenféle kampány és egyéb önnépszerűsítés nélkül megnyerő férfi pár száz ember előtt szónokolt szülővárosában.

Kovács N. László
2010. 07. 20. 14:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.