Torkos Matild: Dráma Alsóörsön

MNO
2010. 08. 05. 7:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Torkos Matild: A tegnapi kettős tragédia után, ha leint bennünket egy rendőr egy közúti ellenőrzés céljából, biztos vagyok benne, hogy mindenki nagyobb tisztelettel fogja előszedni és átadni az igazolványait. Ilyenkor mostantól gyakrabban fogunk a hátrapillantó tükörbe nézni, amíg a rendőr a munkáját végzi. Mi is ellenőrizni akarjuk majd, hogy mögöttünk minden rendben van-e, nem vagyunk-e veszélyben az ellenőrző rendőrrel együtt.

A teljes cikket itt olvashatja.

(Magyar Nemzet, 2010. augusztus 5.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.