Országos rendőri akció indul

Hétfőtől október 3-ig országos közlekedés-biztonsági akció lesz Szlovákia egész területén.

MNO
2010. 09. 17. 19:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nem a helyszíni bírságolás a célunk, hanem hogy csökkenjen a balesetek és a halálesetek száma – közölte Lubomír Ábel, az országos rendőrfőkapitány helyettese. A fokozott rendőri jelenlétnek szerinte megelőző, visszatartó szerepe van, a gépjárművezetők fegyelmezettebbek és jobban betartják a közlekedési szabályokat.

(ujszo.com)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.