Egy polgárdi férfi ellen élettársa tett bejelentést szerdán késő este azért, mert az megfenyegette, hogy lelövi, majd hozzátette: ezt követően magával is végezni fog. A férfi által elmondottakat telefonjára rögzítette. A zaklatót a rendőrök elfogták, majd előállították a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra, ahol zaklatás elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
(police.hu)
Halállal fenyegetőzött a telefonáló
Telefonon fenyegette meg halálosan élettársát egy férfi szerdán, majd – elmondása szerint – magával is végezni akart.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!