Az ismerős férfi személyleírást adott barátjáról és elmondta, hogy Nógrád megye területén is felbukkanhat, mivel becskei származású. A férfit a nógrádi rendőrök meg is találták a becskei vasútállomás nyitott várótermében, ahol közölte velük, hogy 2 levél nyugtatót vett be, mely után egy üveg pálinkát ivott meg azzal a szándékkal, hogy ezek hatására majd elalszik, reggelre pedig kihűl és megfagy.
(police.hu)
Hazament meghalni a férfi
December 16-án az esti órákban a szentendrei rendőrök hívták a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletét, hogy egy 63 éves budapesti férfi öngyilkossági szándékát jelezte telefonon egy ismerősének, de tartózkodási helyét nem árulta el.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!