Loki–Sampdoria: Koman csatárként kezdhet az olaszoknál
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetIgazi csatár nélkül, tartalékosan jön Budapestre az olasz Sampdoria a Debrecen elleni záró Európa-liga-meccsre. A mínusz tíz fok sokakat eltántoríthat a találkozó helyszíni megtekintésétől, de számtalan jel mutat arra, hogy a DVSC csütörtök este akár nyerhet is Koman Vladimirék ellen. A történelmi pontszerzés esélyével kecsegtető mérkőzés eseményei este 9 órától élőben követhetők az MNO-n.• Elbukott a Dortmund
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!