Pilhál György: Ez nagyon érdekes, ugyanis a 2008. májusi eseményt nem akárhol, hanem az Országház nándorfehérvári termében celebrálták, ez pedig nem a sarki presszó. Ráadásul a szakállamtitkár asszony mellett olyan leharcolt patinás személyiségek vettek részt a fesztiválon, mint Gyurcsány Ferenc, Bajnai Gordon, Tátrai Miklós (most ítéletre váró cellalakó) és Joav Blum magyar–izraeli üzletember. Andrea asszony ennek ellenére nem emlékszik a részletekre, meg aztán nem is igen értette az egészet – valószínűleg a sokoldalúsága révén lett államtitkár. No, azért a szerződés részleteit firtató kérdésekre csak kibökte: azért írt alá, mert Császy Zsolt, a vagyonkezelő akkori jogi igazgatója is ezt tette, márpedig ha valaki, õ ért a paragrafusokhoz. (Ehhez képest esélye van, hogy lecsukják.)
(Magyar Nemzet, 2010. december 18.)
Pilhál György: Ködös Sukoró
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!