Kendőzetlenül mutatják majd az öngyilkosságot
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA nagy nevek is megtisztelik jelenlétükkel a hétfő este rendezendő republikánus elnökjelölti vitát – írja a The New York Times. A néhány héttel ezelőtti dél-karolinai esemény óta némileg ritkult és sokat formálódott a mezőny, így ma este valószínűleg érdekesebb beszélgetést követhetnek figyelemmel az érdeklődők. Először mutatnak majd öngyilkosságot földi televízió képernyői Nagy-Britanniában – írja a The Telegraph. A dokumentumfilmet a BBC mutatja majd be, készítője pedig Sir Terry Pratchett, a világhírű fantasyszerző. Sir Terry maga is halálos betegségben szenved, és jelenleg a támogatott öngyilkosság britanniai engedélyezéséért kampányol.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!