Két autó ütközött a XVI. kerületben

Egy ember súlyosan megsérült, amikor összeütközött két személyautó kedd délelőtt Budapesten, a XVI. kerületben – közölte a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság.

MNO
2011. 06. 14. 10:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tájékoztatása szerint a baleset a Mária utca és a Rákosi út kereszteződésében történt, a súlyos sérültet a tűzoltóknak kellett kivágniuk a kocsiból. Tamási Andrea, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese azt mondta, a helyszínről két embert szállítottak a Merényi Gusztáv Kórházba, az egyik súlyosan, a másik ember könnyebben sérült meg. A sérültekről további információkat egyelőre nem közöltek.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.