Milliárdról álmodoznak, pedig most vannak igazán nagy bajban + Képek + Videó

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Ha azt vesszük, hogy nincs világverseny, mely előtt ne merülnének fel problémák a létesítmények építésének ütemével kapcsolatban, akkor tulajdonképpen meg sem kellene lepődnünk a lengyel–ukrán rendezésű futball Európa-bajnokság felől érkező hírek kapcsán. Eddig „csak” az UEFA fenyegetőzött az Eb elköltöztetésével, most viszont egy lengyel szervezet is megerősítette: ha a jelenlegi ütemet tartják a szervezők, Kelet-Európa biztosan nem rendezi meg első kontinensviadalát.

Gabay Balázs
2011. 06. 13. 5:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.



Donald Tusk miniszterelnök kemény fellépést ígért az Eb idejére, azonban a tervezett szankciók nem tűnnek túl elrettentőnek: a legkeményebb szurkolói kihágást a lengyel büntető törvénykönyv 700 euróval „honorálná”, melyet a helyszínen kellene leszámolni. Nem túl valószínű, hogy bárki is ekkora összeggel a zsebében érkezik majd a mérkőzésekre, főleg nem azok, akik ellen a törvényt alkalmaznák.

Az UEFA nyoni székházában a fenti problémák mákszemnyire zsugorodnak, úgy tűnik senki sem tart a csúszástól, és az egyre közelebb kerülő totális blamától. Ehelyett inkább már azt összesítik, mekkora nyereséggel zárulhat a 2012-es kontinensviadal. A számológép már 1,3 milliárd eurót mutat. Csak nehogy véletlenül felébredjenek.

(Forrás: MTI, poland2012.net, uefa.com)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.