Az Európa-bajnoki bronzérmes magyar nehézatléta a negyedikre dobott 78,68 méterrel végzett az élen. A dobogóra még a német Marcus Esser (77,23) és a szlovák Libor Charfreitag (76,57) fért fel – a verseny honlapja alapján.
A súlylökő Kürthy Lajos a harmadik helyen végzett 19,68 méteres eredményével. Győzött a lett Maris Urtans 20,27-tel, míg másodikként az ukrán Andrij Szemenov végzett 20,17-tel. Jó időket értek el a magyar indulók 110 m gáton: a tavaly Parshoz hasonlóan Eb-harmadik Kiss Dániel 13.56 mp-cel negyedik, míg Baji Balázs 13,76-tal, eddigi legjobbjával hetedik lett.
(MTI)
Pars nagy dobása Prágában
Pars Krisztián nyerte a férfi kalapácsvetést a hétfői, prágai nemzetközi atlétikai viadalon.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!