Patakba fulladt a 18 éves fiú

Megfulladt egy 18 éves fiú a helyi patakban a Kassa-vidéki járásbeli Tornán. A szepsi tűzoltókat hajnali háromkor riasztották.

MNO
2011. 06. 27. 7:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Mire a helyszínre érkeztek, a helyiek már kihúzták a fiatalember tetemét. A tűzoltók megpróbálkoztak az újraélesztéssel a mentők kiérkezéséig, de sikertelenül. A patak egyébként sekély, egy részén viszont a közelmúltban kimélyítették a medrét. Itt örvények keletkeznek.

(ujszo.com)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.