A Benenden brit egészségbiztosító felmérése szerint a szigetország lakosai – megint átlagot számítva – közel 30 hektó sört és 8700 palack bort kortyolnak magukba életük folyamán, másnaposság miatt pedig 726 fejfájós nap jut nekik „fejenként”. A függés az alkoholtól – a nem profitorientált biztosító szerint – aggasztó: 40 százalék nem bír ki egy hétnél hosszabb időt ivászat nélkül, tíz százalék pedig még két napot sem. A kocsmák azonban ennek nem sok „hasznát” látják: a megkérdezetteknek csak a 17 százaléka rendszeres kocsmázó, 57 százalékuk zömmel otthon iszik – adta hírül a brit Metro újság.
(MTI)
Az 1300 milliárdos megszorító csomagról és a tiszás jelöltekről Bayer Zsolt az Igazság órájában – kövesse nálunk élőben! + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!