„Már nem vagyok gyerek, elmúltam huszonöt éves, a kapcsolatunk nem olyan, mint régen – nyilatkozta a spanyol teniszező a The Wall Street Journal című napilapnak. – Ha annak idején mondott valamit, akkor az úgy is volt. Ma már visszaszólok. Tény: ez olykor bántja, de ilyen a világ, ez a helyzet. Van véleményem.” Nadal elmondta még, hogy „természetesen nagyon tiszteli” nagybátyját, és ez „sohasem fog változni”.
„Ha egy idegen olyasmiket mondott volna, mint Toni, akkor azt hiszem, nem sokáig tartott volna a közös munkánk. De ő a nagybátyám, akit szeretek, aki hároméves korom óta a trénerem.” A klasszis spanyol teniszező nem rejtette véka alá, hogy hamarosan eljön annak az ideje, amikor szétválnak útjaik: „Toninak három gyereke van, fárasztja a sok utazgatás a világ körül. Az idő azonban majd mindent elrendez.”
(MTI)
„Az idő azonban majd mindent elrendez”
Rafael Nadal szerint nagybátyjának is tudomásul kell vennie, hogy már elmúlt 25 éves: a tenisz-világranglista volt éllovasa, jelenlegi második helyezettje úgy véli, sokat változott az utóbbi időben kapcsolata Toni Nadallal, aki egyben az edzője is.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!