A rendőrök előző este csendháborítás miatt mentek ki egy családi házhoz, ahol különböző szúró-vágó eszközökkel dobálták meg a járőröket – tájékoztatott Kelemen Éva. Az egyik támadó ezután egy fejszével sújtott az egyik rendőr felé, aki a lapockáján nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
A hét embert később a készenléti rendőrség segítségével fogták el és állították elő. A gyanúsítottak ellen a Debreceni Nyomozó Ügyészség felfegyverkezve elkövetett, hivatalos személy elleni erőszak elkövetése miatt indított büntetőeljárást – tette hozzá a sajtószóvivő.
(MTI)
Fejszével támadt a rendőrökre egy héttagú csoport
Megtámadta az intézkedő rendőröket egy héttagú csoport a Hajdú-Bihar megyei Bagaméron, az egyik járőrt fejszével sebesítették meg – közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője kedden az MTI-vel.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!