Európa legnagyobb televíziós társaságának árbevétele 2,75 milliárd euró volt, 3,4 százalékkal több, mint egy éve a szerdán közölt adatok szerint. Az adózott eredmény 24 százalékkal 382 millió euróra emelkedett, részben annak is köszönhetően, hogy a társaság megvált veszteséges, Five elnevezésű cégétől.
Az RTL vezérigazgatója szerint nagyon különbözően alakultak a körülmények Európában: Franciaországban, Belgiumban és Hollandiában bővült a hirdetési piac, míg Dél- és Kelet-Európában zsugorodott, Németországban pedig stagnált. A kilátásokat illetően óvatosan fogalmazott Gerhard Zeiler, aki szerint egyelőre megjósolhatatlan, mi történik az év végéig. Az RTL csoportnak tíz európai országban 40 televízió- és rádióadója van, részvényeinek 91 százaléka a Bertelsmann tulajdona.
(MTI)
Sallaiék edzője egy teljes ország bírói karát osztotta ki az elveszített BL-meccs után















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!