A húszéves algyői lakos kirepült a kocsiból

Egy ember meghalt, ketten megsérültek, amikor egy autó házfalnak és fának ütközött szombat hajnalban Algyőn – közölte a rendőrség.

MNO
2011. 09. 03. 8:31
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A személygépkocsi sofőrje Algyő belterületén, a Kastélykert utcában, egy S-kanyarban vesztette el uralmát járműve fölött, az autó előbb egy fának, majd egy ház oldalának, végül egy újabb fának csapódott – mondta Tuczakov Szilvána, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Az autóban három fiatal férfi utazott. A hátsó ülésen ülő húszéves algyői lakos kirepült a kocsiból, s olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy bár a mentők egy órán át küzdöttek életéért, a helyszínen elhunyt. A sofőr súlyosan, a jobb első ülésen utazó férfi könnyebben sérült meg – közölte az őrnagy.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.