Zöld hét Berlinben

Csákó
2001. 01. 17. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Berlinben ma nyitja meg a német, illetve a nemzetközi vásári évet a Fruit Logistica kiállítás. A háromnapos, szakmai látogatók részére szervezett kiállításon a vásárigazgatóság a hagyományoknak megfelelően Kelet–Nyugat találkozópontot hoz létre, ahol hazánk is külön tárgyalóhelyet és bemutatkozási lehetőséget kap. A szakmai rendezvény megnyitója után egy nappal, január 20-án nyílik meg az egyhetes, 28-ig tartó Grüne Woche vásár. A vásár idején számos fórum, üzleti találkozó biztosítja a tudományos munkatársak, termelők és kereskedők egymás közötti üzleti kapcsolatának szélesítését.Magyarország részvételét mindkét rendezvényen az Agrármarketing Vásárigazgatóság Centrum (AMC) Kht. szervezte, a Fruit Logistica Berlinen a Zöldség-Gyümölcs Terméktanács támogatta. A versenykiírás alapján az AMC nevezett az országonként tíz terméket tartalmazó kosarak versenyére is. A vásár az egyik legsikeresebb rendezvény Németországban, várhatóan 400-450 ezer látogató keresi majd fel.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.