Benzin az A2-esen

2002. 02. 26. 0:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Graz körzetében, az A2-es autópályán tegnap egy teherautó összeütközött egy tankautóval, s több ezer liter benzin ömlött az útra, amit robbanásveszély miatt lezártak. A mentők megafonon figyelmeztették a veszélyre az autósokat. A stájer székváros környékén óriási közlekedési dugó alakult ki, csak késő délután indulhatott meg a forgalom egy sávon – írja a Die Presse-online.
A tankautó sofőrje megállt, hogy segítsen egy lerobbant kisteherkocsinak. A mögötte haladó kamion vezetője ezt nem vette észre időben, és nekiütközött a tankkocsinak.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.