Medgyessy Péter szociális rendszerváltást ígért, augusztus 20-án viszont rádöbbent arra, hogy a jóléti rendszereknek befellegzett. Hazudnia nem lett volna szabad akkor, amikor jóléti rendszerváltásról beszélt – mondta Kövér László, a Fidesz választmányi elnöke tegnap Veszprémben, a megyei polgári körök Történelem Fő utca elnevezésű rendezvényén.
A magyar–román kapcsolatok alakulásáról azt mondta: „Alig több, mint egy év leforgása alatt hogyan juthattunk oda, hogy miközben tegnap még kénytelenek voltak Bukarestben respektálni a magyar kormány szavát, véleményét, amikor a határon túli magyarok érdekeiről volt szó, ma Románia első embereinek módjában áll bármikor belénk törölni a sáros cipőjüket.” „2004-ben lesz egy főpróba, ahol ennek az országnak meg kell mutatnia azt, hogy köszönjük, elvtársak, elég volt” – mondta Kövér az európai parlamenti választásokra célozva.
Kövér László, aki annak a kormánynak volt a tagja, amely nulla kilométer autópályát épített „nem felejtett, nem tanult, stílusa a régi” – reagált Gál J. Zoltán. A kormányszóvivő szerint több mint négymillió embernek könnyebb ma az élete. „A magyar–román viszonyt helyreállítottuk, Magyarország újra stabilizáló tényező, és nem konfliktusforrás a térségben” – mondta Gál J.
Elsöprő erejű támadásról számolt be az orosz védelmi minisztérium















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!