A nyári színháznak idén is a Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola udvara ad otthont, ahol az elmúlt évadok legnagyobb sikerrel játszott darabjai közül a Fekete Péter című komédiát láthatta a közönség a Vidám Színpad előadásában, majd a lassan klasszikusnak számító S.Ö.R. – Shakespeare Összes Rövidítve következett Kálid Artúr, Kálloy Molnár Péter és Tóth Gáspár Miklós főszereplésével. Július 1–2-án Molnár Ferenc anekdotája, a Játék a kastélyban kerül színre Bodrogi Gyula és Sztankay István főszereplésével, 7–9-e között pedig Jean Letraz Tombol az erény című darabja, amiben a kisváros kétségbeejtően nyugodt légkörét Cserke Péter, vagyis Leonard, a félszeg költő érkezése kavarja fel.
A nyári színház fináléja igazi csattanónak ígérkezik: július 12–13-án Sardou-Moreau A szókimondó asszonysága kerül színpadra a Budaörsi Játékszín tolmácsolásában. A napóleoni időket idéző habkönnyű történet sikerét többek között Gregor Bernadett, Koncz Gábor és Keres Emil parádés alakítása garantálja.
Tömegverekedés törti ki egy focimeccsen Baranyában, egy fiatalember gerince megsérülhetett















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!