Vágott és vágatlan képek között

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Színház az egész világ – William Shakespeare mondta ezt, aki az életet is nagyon jól ismerte, nem csak a drámaírás fortélyait. Éppen ezért mindig idézhetjük őt, Ábrahám Rafael festő és grafikus Asszociációk kollázsban című kiállítása kapcsán azonban különösen, mert aligha születhetett volna meg Shakespeare s a nélkül a tárlat nélkül, amelyet korábban Tatabányán rendeztek a drámaíró tiszteletére, s amelyen Ábrahám Rafael sikeresen szerepelt. Éppen e siker eredménye a mostani tárlat.

P. Szabó Ernő
2008. 03. 26. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.