Hallgatnak Veresék durvaságairól

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A Pénzügyminisztériumban hivatalosan „nem tudnak” a tárcavezető szerdai, az Országgyűlés költségvetési bizottsági ülésén tanúsított botrányos viselkedéséről. A Veres családban uralkodó idegállapotra a minap a pénzügyér gyerekeinek viselkedéséből is következtetni lehetett: a Gábor nevű utód egy tárgyalás során a vele szemben álló peres feleket és a II–III. Kerületi Bíróság bíráját küldte el üvöltve a „k a anyjába”.

Bodacz Balázs
2008. 07. 22. 11:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.