Kovalainen először

MN
2008. 08. 13. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Heikki Kovalainen nyerte meg a 23. Magyar Nagydíjat, a McLaren–Mercedes finn pilótájának ez volt az első Forma–1-es futamgyőzelme. Timo Glock lett a második, Kimi Räikkönen pedig a harmadik. Felipe Massa számára rendkívül balszerencsés volt a verseny: a rajt után átvette a vezetést, s három körrel a leintés előtt motorhiba miatt az első helyről volt kénytelen feladni a viadalt. Lewis Hamilton olcsóbban megúszta, defektje után tudta folytatni a versenyt, végül ötödik lett. Bernie Ecclestone, az F1 első embere öt évvel meghosszabbította a szerződést a magyar állammal, tehát 2016-ig biztosan lesz nagydíj a Hungaroringen. Részletek a 20. oldalon

Fotó: Nagy Béla

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.