Sátoraljaújhely a gyerekeket védelmezte

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Beszédes összefüggésben áll a Horváth Aladár, a Roma Polgárjogi Mozgalom (RPM) elnöke szervezésében lezajlott hét eleji sátoraljaújhelyi cigány tüntetés az RPM egy másik prominensével, akit szocpollakásokkal összefüggő csalások miatt ítéltek el. Kilenc éve Dancs Mihály cége építtetett olyan lakást Sátoraljaújhelyen, amely már jó ideje lakhatatlan; emiatt is kellett állami gondozásba venni roma gyerekeket.

Joó István
2008. 08. 09. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.