Mexikói drogelvonóra támadtak
Fegyveresek rohamoztak meg egy drogrehabilitációs központot a mexikói Ciudad Juarezben, majd a náluk lévő lista alapján tizenhét embert megöltek az intézet lakói közül. Az ügy hátterében kábítószerkartellek közti leszámolás állhat. Moreliában lövöldözés végzett a kormány biztonsági felelősének helyettesével és két testőrével. Salvadorban megöltek egy francia dokumentumfilmest, aki a bűnszövetkezetekkel foglalkozott alkotásaiban.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!