Az országos rendőrfőkapitány más megoldást nem lát a hasonló, nem engedélyezett tüntetések megelőzésére. A demonstrálók szervezői azonban a strasbourgi Emberi Jogi Bíróság közelmúltban hozott ítéletére hivatkoznak. Eszerint azt a demostrációt, amely egy politikai döntésre adott azonnali politikai válasznak minősül, és mindvégig megőrzi békés jellegét, nem lehet csak azért feloszlatni, mert nem jelentették be. "Nagyon fontos benne minden szó – azonnali politikai válasz, békés demonstráció keretében. Ha az a demostráció is túllépi a kereteket, ott is el kell járni.
(hírTV)

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!