Szilvásy György elmondta: Laborc Sándor a Nemzetbiztonsági Hivatal főigazgató-helyettese, majd megbízott főigazgatója volt. Hetesy Zsolt a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat vezetője volt, korábban a Miniszterelnöki Hivatalban és a Külügyminisztérium munkatársaként dolgozott, Balajti László a Nemzetbiztonsági Szakszolgálatnál tevékenykedett.
Az Információs Hivatal korábbi főigazgatója, Zsohár István október 3-án hunyt el.
(mti)

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!